Windi Hakkında

Windi Hakkında

Birçok anne ve baba bebeklerinin ilk aylarında gaz ile ilgili sorunlar yaşamakta. Gaz yetişkin ve bebekler için doğal bir olaydır. Fakat bebekler ilk aylarda kendileri gaz çıkarmada sorun yaşamakta. Nedeni olgunlaşmamış sindirim sistemi olduğundan bebekler gaz çıkarma olayını doğal olarak kendileri yapamamakta. Gaz olayının aşırı olmasına ve kronikleşmesine kolik denir.

Windi kullanarak doğal ve kolay bir şekilde bebeğinizin gazını çıkarabilir ve rahatlatabilirsiniz. Tedavi birkaç dakika sürer ve etkisi bebek tarafından hemen hissedilmektedir. Windi kullanarak sonuç alamazsanız bebeğinize mide masajı yapın ve tedaviyi tekrarlayınız.

Windi kullanarak bebeğinizi günde en fazla 3 defa rahatlatabilirsiniz. Bebeklerin ilk 3-4 ay gaz sorunu yaşaması normal bir olaydır. Ancak bu süre bebekten bebeğe değişmekte olup bu süre daha uzun sürebilmektedir.

Windi İsveç Mölndal’da Astra Tech AB tarafından geliştirilmiştir.Gaz giderme sorunları için üretilen windi uzun süre sağlık testlerinden geçirilmiştir. Windi annelerin evde kullanabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Windi geliştirilirken bebeğin güvenliği en önemli unsur olmuştur. Uç kısmı yumuşak uç ve esnek bir malzemeden yapılmıştır..Durdurucu kısmı ile daha fazla yerleştirme engellenmektedir.

Windi BPA ve PVC gibi tehlikeli madde ve kimyasal içermemektedir.

Windi hem ev kullanımı hem de hastanelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Windi Resimleri