Kullanma Talimatı

Kullanma Talimatı

Windi ® bebeklerin aşırı gazdan kurtulmalarına yardımcı olan tek kullanımlık gaz çıkarıcıdır. Güvenli ve etkili olacak şekilde tasarlanmıştır. Windi ® talimatlara uygun kullanılırsa bebeğinize zarar vermez. Kullanım için doktorunuza danışabilirsiniz.

1. Elinizle bebeğinizin karnına, aşağıya doğru hafifçe masaj yapınız. Üçer defa olmak üzere karnın her iki tarafına el masajını uygulayınız.

2. Önce Windi’nin ucuna bebek yağı sürünüz. Bebeğinizin bacaklarını başına doğru kaldırın ve Windi’yi makata dikkatlice sokunuz (sanki termometre kullanıyormuş gibi). Gaz çıkarma sesini duyduğunuzda bebeğinizin aniden rahatladığını fark edeceksiniz. Windi ®’yi çıkarın ve imha ediniz.

3. Eğer gaz makata yakın bölgde birikmişse, Windi ® kullanıldıktan sonra istenen etkiyi elde etmek sadece birkaç saniye sürer. Eğer hemen işe yaramazsa, işlemi masajla birlikte tekrar ediniz. Aynı seans içinde bazen birkaç sefer denemeniz gerekebilir, bu durumda aynı Windi ® kullanılabilir.

4. Bebeğinizin makatında başka bir problemden dolayı tahriş veya kanama varsa Windi’yi kullanmak için doktorunuza danışın.

Uyarılar:

Windi'yi asla bebeğin makatında bırakmayınız. İşlemi tamamlar tamamlamaz Windi ®'yi çıkarınız. Aynı Windi'yi kullanmak, enfeksiyon riski oluşturabilir. Windi ® 'yi 24 saat içinde üç seanstan fazla asla kullanmayınız. . Bebeğinizin makatı herhangi bir sebepten dolayı tahriş olmuş veya yara var ise Windi'yi kullanmayınız. .

Windi Resimleri